در اين مقاله ضمن معرفي کامل و جامع باربري مشهد قم که به عنوان يکي از زير شاخه هاي باربري نتسان مي باشد در مورد علل موفقيت اين باربري و دست يافتن به شهرت ارزانترين باربري ايران نيز توضيحات لازم ارائه خواهد شد .


باربري نتسان يا همان باربري مشهد قم حدود يک دهه قبل با مبدا دو شهر مشهد و تهران شروع به کار نمود با توجه به اينکه مديران اين مجموعه قبل از راه اندازي اين باربري سالها در سطح شهر تهران ومشهد با رانندگان مختلف و به طور کلي با اين صنف کاري رابطه نزديکي داشتند در نتيجه با آگاهي کامل از پيچ و خم ها و چالش هاي اين شغل وارد رقابت با ساير رقباي اين حرفه شدند.


اينکه مشتريان هدف اين بازار بيشترين خواسته شان چيست و چه معيارهايي را ملاک انتخاب خود قرار ميدهند را مجموعه باربري نتسان به خوبي بررسي نمود تا بتواند بهترين راه کارها را براي پاسخ به نياز مشتريان فراهم نمايد و خوشبختانه اين اتفاق خوب افتاد که در ادامه توضيح خواهيم داد.


ابتدا بايد عرض نماييم که مسير مشهد قم به عنوان يکي از مسيرهاي موفق باربري نتسان مي باشد که با توجه به حجم بالاي سرويس دهي به اين مسير , گروه باربري نتسان و پرسنل آن تلاش مضاعفي را براي ساماندهي آن انجام داده اند و نتايج بسيار خوبي هم به نفع مشتريان حاصل شده است .


بنابراين اگر تصميم به حمل بار- اثاثيه- خرده بار منزل اداري و تجاري داريد که مي خواهيد از مشهد به قم جابجا و ارسال نماييد شک نکنيد که باربري نتسان بهترين گزينه براي شما از نظر قيمت و سرعت سرويس دهي مي باشد. چرا که شرايط بسيار ويژه و خاصي را براي شما مشتري و همشهري گرامي در نظر گرفته است.


اما در ادامه موضوع مهمي را ميخواهيم با شما درميان بگذاريم و آن اينکه آيا کاهش قيمت سرويس هاي باربري نتسان اتفاقي بود است؟ آيا کيفيت اين سرويس ها تصادفي به وجود آمده است يا خير؟ اگر جواب منفي هست پس چه موضوعي باعث کاهش اين تعرفه - نرخنامه و کرايه شده است؟ در ادامه به اين سوالات پاسخ خواهيم داد.


1- اولين و اساسي ترين ايده باربري نتسان براي کاهش قيمت به نفع مشتري اين بود که روي مسيرهاي برگشت سرمايه گذاري شود . به عبارت ديگر وقتي سرويس از مشهد به قم مي رود مسير بازگشت از قم را خالي برنگردد که اگر اين اتفاق بيفتد و مسير برگشت نيز ماشين خالي نباشد به شدت براي مالک ماشين توجيح دارد که قيمت رفت را نيز کاهش دهد. باربري نتسان توانست به موفقيت هاي خوبي در اين مورد برسد.


2- باربري نتسان تا 70% از حق کمسيون خود گذشت و تخفيف در نظر گرفت به عبارتي ديگر اگر قرار بود براي يک سرويس نتسان 10 هزار تومان کمسيون بردارد ان را تا 3 هزار تومان کاهش داد.


3- در استخدام رانندگان منصف همت گمارد و تلاش گسترده ايي را در اين زمينه انجام داد و بلاخره توانست به نتايج خوبي نيز برسد از طرفي رابطه مستقيم بين کاهش سود و افزايش فروش وجود دارد به عبارتي با کاهش سود و پايين آمدن نرخ نهايي کرايه تعداد سرويس ها  افزايش پيدا ميکند و در نهايت منجر به افزايش درآمد براي رانندگان و مجموعه باربري مي شود.  


همانگونه که ملاحظه مي نماييد مجموعه عظيم نتسان مدتهاست بر روي کاهش قيمت برنامه ريزي و سرمايه گذاري نموده است تا امروز نتيجه آن را ببيند. تلاش و پشتکار شبانه روزي باعث شده است که اين مجموعه روز به روز بيشتر پيشرفت کند و مورد اعتماد هموطنان عزيز قرار گيرد.


 


اما براي حمل بار اثاثيه و اسباب کشي از مشهد به قم شما مي توانيد از 1 مسير استفاده نماييد. مسير در تصوير شاخص کاملا مشخص مي باشد.
مسير 1    954 کيلومتر    10 ساعت و 5 دقيقه


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Crystal Tanya وکيل پايه يک Craig Ma Ballet Christine آشپزي با من Vedavyas ps2.fiash Ray