باربري نتسان اعلام امادگي مي نمايد قادر هست تا70%تخفيف زير قيمت پورسانت تمام باربري هاي ايران هرنوع کالاي منزل و اداري يا صنعتي و تجاري و يا مواد اوليه کارخانجات را از مبدا شهر تهران و مشهد به سراسر ايران از جمله خرم اباد لرستان بروجرد، دورود و کوهدشت اليگودرز  نورآباد ا الشتر پلدختر اني معمولان چقابل اشترينان حمل نمايد .


همچنين نتسان به مشتريان خود تعهد ميدهد تا کالاي تحويل گرفته را سالم و در وقت مقرر به هرکجايي ايران بدون هيچ دغدغه ايي برساند .در اين مطلب سعي داريم خواننده گرامي را با باربري تهران به خرم آباد و مسير يا مسيرهاي اين دو شهر که زير مجموعه ايي از باربري نتسان مي باشد بيشتر آشنا نماييم اما اجازه ميخواهيم کمي بيشتر در مورد گروه باربري نتسان مطالبي را عرض نماييم.


باربري نتسان بيش از يک دهه قبل در دو شهر تهران و مشهد شروع به کار نمود اين باربري از آغاز ورود خود به جمع باربري هاي اين دو شهر بزرگ سعي نمود با افزايش کيفيت در سرويس دهي و کاهش قيمت و نرخنامه , اعتماد خود را در بين هموطنان در اين دو شهر افزايش دهد و در چشم انداز و هدف نهايي تلاش خود را معطوف به همين دو مقوله نمود.


البته طبيعي مي باشد که جهت رسيدن به اين هدف بايد خيلي تلاش و پشتکار داشت و مديران اين مجموعه خود را براي کارزار بزرگي آماده نمودند. تدارک پرسنل و نيروهاي مورد نياز و همچنين ماشين هاي مدرن و مدل بالا , آغاز فعاليت گروه باربري نتسان بود.


نتسان قدم به قدم اين راه سخن و پرفراز و نشيب را طي نمود و روز به روز بزرگتر و بزرگتر شد و تا به امروز  رسيديم . امروز که اين مطلب در حال نگارش مي باشد با افتخار اعلام ميداريم که باربري نتسان توانسته است حرف اول و آخر را در کيفيت و نرخنامه و تعرفه بزند با اطمينان ميگوييم شما نمي توانيد باربري در هيچ کجاي شهر مشهد و تهران معرفي نمايد که قادر باشد کمتر از نرخ کرايه باربري نتسان به شما سرويس دهي نمايد. 


اما مشتريان قيمت و تعرفه پايين مي خواهند و کيفيت بالا. اين خواسته به حق را ,ما با کمال ميل پاسخ داديم چرا که اين در هدف و چشم انداز اين مجموعه وجود داشت که بايستي نرخنامه کاهش پيدا کند و کيفيت افزايش در نتيجه ما هيچ نگراني از بابت ارائه سرويس هايمان نداشتيم چون به کيفيت آن ايمان داشتيم.


اما چگونه ممکن است در شرايط اقتصادي امروز کشور بتواند پورسانت دريافتي از خدمات سرويس دهي را تا 70% تخفيف داد و از طرفي کيفيت را چندين برابر افزايش؟ در پاسخ بايد گفت اين مجموعه با توجه به برنامه ريزي بلند مدتي که براي اين دو مقوله داشت به خوبي توانست به اين مهم دست يابد دلايل اين موفقيت در زير مفصل توضيح داده شده است:


1- اولين و اساسي ترين ايده باربري نتسان براي کاهش قيمت به نفع مشتري اين بود که روي مسيرهاي برگشت سرمايه گذاري شود . به عبارت ديگر وقتي سرويس از تهران به خرم آباد مي رود مسير بازگشت از خرم آباد را خالي برنگردد که اگر اين اتفاق بيفتد و مسير برگشت نيز ماشين خالي نباشد به شدت براي مالک ماشين توجيح دارد که قيمت رفت را نيز کاهش دهد. باربري نتسان توانست به موفقيت هاي خوبي در اين مورد برسد.
2- باربري نتسان تا 70% از حق کمسيون خود گذشت و تخفيف در نظر گرفت به عبارتي ديگر اگر قرار بود براي يک سرويس نتسان 10 هزار تومان کمسيون بردارد ان را تا 3 هزار تومان کاهش داد.
3- در استخدام رانندگان منصف همت گمارد و تلاش گسترده ايي را در اين زمينه انجام داد و بلاخره توانست به نتايج خوبي نيز برسد از طرفي رابطه مستقيم بين کاهش سود و افزايش فروش وجود دارد به عبارتي با کاهش سود و پايين آمدن نرخ نهايي کرايه تعداد سرويس ها  افزايش پيدا ميکند و در نهايت منجر به افزايش درآمد براي رانندگان و مجموعه باربري مي شود.   


همانگونه که ملاحظه مي نماييد مجموعه عظيم نتسان مدت هاست بر روي کاهش قيمت برنامه ريزي و سرمايه گذاري نموده است تا امروز نتيجه آن را ببيند.


اما مسير تهران خرم آباد لرستان: براي حمل بار اثاثيه خرده بار و اسباب کشي از تهران خرم آباد لرستان شما ميتوانيد از 3 مسير استفاده نماييد. تصوير مسير در فايل تصوير شاخص کاملا مشخص مي باشد.


 


مسير 1    487 کيلومتر    5 ساعت و 41 دقيقه
مسير 2    491 کيلومتر    5 ساعت و 45 دقيقه
مسير 3    549 کيلومتر    6 ساعت و 33 دقيقه
رانندگان باربري نتسان مسير شماره يک را پيشنهاد ميکنند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Emily پرورش بلدرچين Shantys I.T Stuart Heather وبلاگ چاپخانه آراکس Maria Victoria