باربري مشهد سنندج و استان کردستان با نام تجاري نتسان بيش از يک دهه مي باشد در اين مسير سرويس دهي مي نمايد حضور موفق اين مجموعه عظيم در اين مسير باعث افزايش اعتماد هموطنان در شهر تهران و مشهد به اين باربري شده است سرويس هاي زياد دريافتي جهت ارسال کالا – اثاثيه – خرده بار منزل و اداري به اين استان گواه موفقيت آميز بودن سياست هاي مديريتي اين مجموعه بوده است .


سالهاي نچندان دور وقتي باربري نتسان شروع به پايه گذاري نمود کمتر کسي ميتوانست پيش بيني نمايد که در حداقل زمان ممکن اين باربري در بين صدها باربري اينگونه موفق عمل نمايد و بدان جا برسد که با افتخار اعلام مي نماييم که هيچ باربري در ايران توان رقابت با نرخنامه و تعرفه اين باربري را ندارد.


اکنون کافيست در اينترنت باربري ارزان و يا ارزانترين باربري را جستجو نماييد تا متوجه موفقيت آميز بودن سياست هاي کاهش قيمت اين مجموعه شويد. البته در ادامه سعي خواهيم نمود ضمن معرفي موسسه حمل و نقل باربري نتسان, به راهکار هاي ارائه شده توسط اين شرکت که باعث کاهش قيمت و کرايه شد نيز بپردازيم.


باربري نتسان در حدود يک دهه قبل و به طور همزمان در شهر تهران و مشهد شروع به فعاليت نمود اين مجموعه با يک شعار و ادعا به جمع بيش از صدها باربري در تهران و مشهد پيوست . آن اينکه باربري نتسان بايد در کمتر از 5 سال آينده اولا به عنوان ارزنترين باربري شناخته شود و دوما به عنوان قابل اعتمادترين و سريعتر باربري شهرت پيدا نمايد.


خوشبختانه به ادعاي مشتريان عزيز ما ,اين موفقيت به دست آمده است و باعث افتخار ما مي باشد که توانسته ايم به اين مهم دست يابيم. همچنين تنوع بسيار گسترده از انواع ماشين هاي سبک و سنگين از جمله وانت بار – نيسان – خاورمسقف - کاميون - ده چرخ و تريلي باعث شده است که لقب سريعترين و مجهزترين باربري را به باربري نتسان نسبت دهند.  


وجود تعداد زيادي اکيپ آماده از ماشين – راننده – کارگر و بارچين در محل باربري باعث شده است ميزان کيفيت سرويس دهي نيز به شدت افزايش يابد.باربري نتسان خود را مم مي داند که بعد از تماس مشتري و درخواست سرويس در هر ساعت از شبانه روز بلافاصله به ارسال ماشين درخواستي اقدام نمايد.


در کنار سرعت عمل و دقت اين باربري در ارسال ماشين جهت حمل هرگونه بار - خرده بار - اثاثيه منزل - اثاثيه اداري – کالاهاي حساس الکتريکي - محموله هاي سنگين صنعتي و . اين مجموعه توانسته است تا 70%  تعرفه - نرخنامه و کرايه را نسبت به ساير باربري ها در شهر مشهد و تهران کاهش دهد.


در زير علل کاهش قيمت را به بيان مي نماييم :


1- اولين و اساسي ترين ايده باربري نتسان براي کاهش قيمت به نفع مشتري اين بود که روي مسيرهاي برگشت سرمايه گذاري شود . به عبارت ديگر وقتي سرويس از مشهد به سنندج مي رود مسير بازگشت از سنندج را خالي برنگردد که اگر اين اتفاق بيفتد و مسير برگشت نيز ماشين خالي نباشد به شدت براي مالک ماشين توجيح دارد که قيمت رفت را نيز کاهش دهد. باربري نتسان توانست به موفقيت هاي خوبي در اين مورد برسد.


2- باربري نتسان تا 70% از حق کمسيون خود گذشت و تخفيف در نظر گرفت به عبارتي ديگر اگر قرار بود براي يک سرويس نتسان 10 هزار تومان کميسيون بردارد ان را تا 3 هزار تومان کاهش داد.


3- در استخدام رانندگان منصف همت گمارد و تلاش گسترده ايي را در اين زمينه انجام داد و بلاخره توانست به نتايج خوبي نيز برسد از طرفي رابطه مستقيم بين کاهش سود و افزايش فروش وجود دارد به عبارتي با کاهش سود و پايين آمدن نرخ نهايي کرايه تعداد سرويس ها  افزايش پيدا ميکند و در نهايت منجر به افزايش درآمد براي رانندگان و مجموعه باربري مي شود.  


همانطور که ملاحضه فرموديد بي دليل نمي باشد که اين باربري توانسته است در مدت کوتاهي به اين حد از مقبوليت برسد بدون شک حمايت شما هوطنان عزيز باعث خواهد شد تا اين مسير را با قدرت بيشتر و اعتماد به نفس بيشتر ادامه دهيم.


براي حمل بار و اثاثيه از مشهد به سنندج شما ميتوانيد از 2 مسير استفاده نماييد. جزئيات مسير در تصوير شاخص موجود مي باشد.


مسير 1    1376 کيلومتر    15 ساعت و 2 دقيقه


مسير 2    1750 کيلومتر    19 ساعت و 19 دقيقه


 


رانندگان باربري نتسان مسير شماره 1 را پيشنهاد مي نمايند


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Bernadette Yolanda مستر همه چيز server آموزش تعميرات لوازم خانگي فروش کاغذ ديواري طراحي ويلا Eva Tammy سئو و بهينه سازي Robb