در اين مقاله مي خواهيم در مورد باربري نتسان بيشتر بگوييم و مخصوصا در مورد حمل بار و اثاثيه و اسباب کشي از تهران به استان گلستان و شهر گرگان و ساير شهرهاي اين استان سرسبز مطالبي را عرض نماييم .


باربري نتسان نامي آشنا در صنعت حمل و نقل ايران مي باشد. اين باربري در حدود يک دهه قبل با مرکزيت تهران و مشهد شروع به کار نمود و هم اکنون از اين دو کلان شهر به تمام شهرهاي ايران روزانه بيش از صد سرويس ارسال مي نمايد.


نکته مهم و قابل تامل براي اين باربري اين مي باشد که خيلي زود به دليل ابتکار عمل مديران اين مجموعه باربري نتسان به عنوان ارزانترين باربري در ايران شناخته شد. به عبارتي ديگر هم اکنون باربري نتسان پايين ترين نرخ حمل بار اثاثيه و خرده بار را در ايران دارد.


حال سوالي که مطرح مي شود اين است که آيا با کاهش قيمت , کيفيت سرويس دهي کاهش پبدا کرده است؟ يعني به علت کيفيت پايين, نرخ کرايه و تعرفه کم شده است يا خير دليل کاهش قيمت مسئله ديگري مي باشد. در پاسخ بايد عرض نماييم که خير آنچه که باعث پايين آمدن اين مقدار از کرايه شده است ايده هاي ناب و تجارب سالها سرويس دهي در کنار رعايت انصاف و احترام به مشتري مي باشد. 


جالب است بدانيد مجموعه عظيم باربري نتسان علاوه بر اينکه لقب ارزانترين باربري ايران را به نام خود ثبت نموده است توانسته است در بين باربري هاي تهران و مشهد به عنوان يکي از دقيق ترين و سريع ترين باربري ها نيز شهرت پيدا کند.


اين لقب ها و شهرت ها افتخار گروه باربري نتسان مي باشد اما اين مجموعه هرگز به اين حد از ارزاني و رضايتمندي قانع نيست و مدام در حال تحليل و رصد بازار و ارتباط با مشتريان خود مي باشد تا بتواند برکيفيت سرويس دهي خود بيافزايد.


سرويس تهران به گرگان و استان گلستان و شهرهاي گنبد کاووس، علي‌آباد کتول و بندر ترکمن آزادشهر کردکوي کلاله آق‌قلا مينودشت گاليکش بندر گز و از جمله سرويس هايي مي باشد که به صورت مکرر در حال انجام مي باشد و مانند ساير شهرهاي ديگر که تعداد سرويس در هفته آن زياد باشد باربري نتسان تدارک ويژه اي براي آن در نظر گرفته است.


يکي از ايده هاي باربري نتسان جهت کاهش نرخ کرايه, سرمايه گذاري روي مسير بازگشت مي باشد چراکه در صورتي که سرويس ارسالي به شهرستان خالي برنگردد ميتوان به شدت قيمت مسير رفت را نيز کاهش داد. به همين جهت مديران مجموعه باربري نتسان در حد توان خود روي اين موضوع وقت و هزينه نموده اند.


باربري نتسان در جهت افزايش کيفيت و رضايت مندي خود به صورت پيوسته و مستمر روي ارتقاء توانمندي رانندگان – کارگران و بارچين ها همچنين ماشين هاي به کار گرفته در سامانه خود هزينه مي نمايد تا بتواند سطح کيفي خدمات خود را در بالاترين درجه ممکن نگه دارد.


گروه باربري نتسان تا به امروز هرچه به دست آوره است از حسن اعتماد هموطنان عزيز بوده است و اميد به اين دارد که بتواند پاسخ شايسته به اين حسن اعتماد بدهد تا هر روز بر اين اعتماد بيفزايد. ما شايد اولين نباشيم اما اظهار نظرها و تماس هاي انبوهي از مشتريان ما اين واقعيت را به ما مي گويد که توانسته ام بهترين در بين همکارانمان هم از نظر پايين بودن قيمت و هم از نظر کيفيت سرويس دهي باشيم.


اما در موزد مسير تهران به گرگان :


 براي حمل بار اثاثيه خرده بار و . از تهران به گرگان شما مي توانيد از 2 مسير استفاده نماييد. مسيرها در تصوير شاخص کاملا مشخص مي باشد.


 


مسير 1    415 کيلومتر    5 ساعت و 46 دقيقه
مسير 2    544 کيلومتر    7 ساعت و 9 دقيقه
رانندگان راه بلد باربري نتسان مسير 1 را پيشنهاد مي نمايند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

dgmarketing Samantha Pamela حواله ارز،صادرات و واردات Claudia هيلارين Jesse نرده شيشه اي,نرده استيل,حفاظ استيل leiasabzavari1374 wwhefwef