باربري مشهد ياسوج با نام تجاري نتسان يکي از بزرگترين باربري ها در شهر مقدس مشهد مي باشد. اين باربري توانسته از حدود يک دهه قبل که فعاليتش را آغاز نموده است به خوبي حسن نيت و قيمت بسيار مناسب خود را به همشهريان عزيز منتقل نمايد .


باربري نتسان هم اکنون در تمام ايران و مخصوصا در شهر مشهد و تهران به عنوان ارزان ترين باربري شناخته شده مي باشد و اين مسئله يکي از افتخارات اين مجموعه عظيم باربري مي باشد. در اين مطلب اندکي در مورد مسير مشهد به استان استان کهگيلويه و بويراحمد و شهرهاي اين استان از جمله جمله ياسوج دوگنبدان، دهدشت ليکک چرام لنده باشت سي‌سخت صحبت خواهيم کرد اما قبل از آن اجازه دهيد تاريخچه گروه باربري نتسان را باهم مرور نماييم.


مجموعه حمل و نقل و باربري نتسان حدودا يک دهه قبل فعاليتش را با ملاحظات خاص و ويژه در دو کلان شهر تهران و مشهد شروع کرد. از اين جهت اشاره شد با ملاحظات خاص و ويژه که قويا تاکيد شد که بايد اين باربري در کمتر از 5 سال به عنوان ارزان ترين باربري در تهران و مشهد شناخته شود.


اما اينکه آيا اکنون به اين موقعيت رسيده است يا خير کافيست شما کلمه ارزان ترين باربري را در اينترنت جستجو نماييد تا متوجه اين موضوع شويد که به راستي با حسن نيت و انصاف مي شود کارهاي بزرگي را انجام داد . در ميان صد ها باربري اکنون اين نتسان مي باشد که به اين افتخار نائل شده است.


حال سوال اساسي اين مي باشد که چگونه اين موسسه باربري توانست در مدت زمان حدود 10 سال تا اين اندازه پيشرفت نمايد و در بين هموطنان عزيز در شهر مشهد و تهران نامش را به عنوان ارزان ترين باربري تثبيت نمايد؟


باربري نتسان از ابتدا بنا را بر اين نهاد تا دنبال راه حل هايي در جهت کاهش نرخ کرايه و تعرفه حمل باشد و حتي کارگروهي را براي اين منظور تدارک ديد و بعد از بررسي بسيار گسترده  سه راه حل پيشنهاد شد که قبل توضيح ان اجازه دهيد ماهيت سرويس دهي را در شبکه حمل و نقل کشور توضيح دهيم همانطور که احتمالا مي دانيد باربري ها در حقيقت واسط بين مردم و رانندگان مي باشند درست شبيه آژانس هاي سطح شهر.


حال وقتي سرويس از سمت مشتري به يک باربري اعلام ميشود باربري ها وظيفه دارند که ماشين و کارگران و رانندگان مناسب آن بار را براي مشتري تدارک ببيند البته ده ها وظيفه و مسئوليت متوجه باربري ها مي باشد چرا که مشتري باربري را ميشناسد نه رانندگان و کارگران را .


حال سر موضوع قيمت و کرايه, از قبل براي مسيرها و بارهاي مختلف بين صاحبين ماشين و رانندگان و کارگران توافق شده است و بعلاوه درصدي را خود باربري به عنوان حق کمسيون به مبلغ توافقي با مالکين  و رانندگان اضافه نموده و به مشتري اعلام مي نمايد که معمولا سهم باربري خيلي کمتر مي باشد و شايد حدود 5 درصد کل پرداختي باشد که مشتري پرداخت مي نمايد. حال با توضيح فوق اجازه دهيد سه راه حل کاهش را ارائه دهيم.


1- اولين و اساسي ترين ايده باربري نتسان براي کاهش قيمت به نفع مشتري اين بود که روي مسيرهاي برگشت سرمايه گذاري شود . به عبارت ديگر وقتي سرويس از مشهد به ياسوج مي رود مسير بازگشت از ياسوج را خالي برنگردد که اگر اين اتفاق بيفتد و مسير برگشت نيز ماشين خالي نباشد به شدت براي مالک ماشين توجيح دارد که قيمت رفت را نيز کاهش دهد. باربري نتسان توانست به موفقيت هاي خوبي در اين مورد برسد.


2- باربري نتسان تا 70% از حق کمسيون خود گذشت و تخفيف در نظر گرفت به عبارتي ديگر اگر قرار بود براي يک سرويس نتسان 10 هزار تومان کمسيون بردارد ان را تا 3 هزار تومان کاهش داد.


3- در استخدام رانندگان منصف همت گمارد و تلاش گسترده ايي را در اين زمينه انجام داد و بلاخره توانست به نتايج خوبي نيز برسد از طرفي رابطه مستقيم بين کاهش سود و افزايش فروش وجود دارد به عبارتي با کاهش سود و پايين آمدن نرخ نهايي کرايه تعداد سرويس ها  افزايش پيدا ميکند و در نهايت منجر به افزايش درآمد براي رانندگان و مجموعه باربري مي شود.   


همانگونه که ملاحظه مي نماييد مجموعه عظيم نتسان مدت هاست بر روي کاهش قيمت برنامه ريزي و سرمايه گذاري نموده است تا امروز نتيجه آن را ببيند.


اما مسير مشهد به ياسوج : براي حمل بار اثاثيه خرده بار و اسباب کشي از مشهد به سنندج شما ميتوانيد از 3 مسير استفاده نماييد. تصوير مسير در فايل تصوير شاخص کاملا مشخص مي باشد.


 


مسير 1    1294 کيلومتر    15 ساعت و 18 دقيقه
مسير 2    1356 کيلومتر    16 ساعت و 9 دقيقه
مسير 3    1419 کيلومتر    16 ساعت و 17 دقيقه
رانندگان با تجربه نتسان مسير شماره يک را پيشنهاد ميکنند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Stephanie Jessica برج خنک کننده Travel Agency ظروف پلاستيک آشپزخانه Teo John Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Fiyatlarıı برنج ايراني سالم زيبا